Nabízené služby

Tetování

Tetování je umění staré víc jak 5000 let. Starší způsob tetování se ještě v některých částech světa provádí ručně za pomocí různých paliček s bodci (např z kostí nebo mušlí). Obrazce se vypichují a do ran se přidává barvivo. Moderní způsob tetování se provádí tetovacím strojkem vpichováním speciální barvy do podkožní vrstvy- škáry do hloubky 0,5 – 1mm. Frekvence vpichů je u některých strojků až 9000 vpichů / minutu.

Piercing

Piercing je ozdoba, která je vpíchnutá do kůže. Původně je to rituální zdobení těla různými předměty a ozdobami. Piercing patří v dnešní době mezi velmi módní záležitost. Již v útlém dětství na sebe věšíme náušnice.Pokud přemýšlíte o piercingu, tak si rozmyslete, kde si ho necháte píchnout, aby vám nevadil např. při zaměstnání nebo vašemu zaměstnavateli, při sportu apod. Propíchnout se dá na těle skoro každá část těla. Ale nepřehánějte to. Měli byste uvažovat dopředu, jestli vám piercing vpíchnutý třeba v obočí nebo v bradavce bude za 20 let slušet a nebude vám vadit.

Permanentní make-up

Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace kůže, jejíž působení je časově omezeno na dobu 3 – 5 let. Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování. Může tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení a dodat vám jistotu, že v každé situaci vypadáte co nejlépe.

Portréty

Obrazy

Malby na zeď